Úvod

Jsme společností, která se při své obchodní činnosti zaměřuje na vytváření nových pracovních míst pro lidi se sníženou pracovní schopností, tedy pro naše spoluobčany, kteří se díky tomuto handicapu obtížně uplatní na trhu pracovních sil. Stejně tak jsou naše aktivity zaměřeny na vytvoření pracovních míst pro matky samoživitelky, které díky náročným osobním podmínkám ne vždy vyhovují zaměstnavatelům, jejichž požadavkem jsou mnohdy podmínky, které jsou právě pro tyto potenciální zaměstnance ne zcela akceptovatelné.

I díky Vám se nám daří tyto objektivně handicapované uchazeče o práci zapojit do pracovního procesu.

HelpGroup pomáhá ……můžete pomoci s námi.

2 Replies to “Úvod”

 1. Dobrý den,
  přeji pěkný den.
  Ráda bych Vám poděkovala za zaslání výrobku ve tvaru kočičky, připevněné na kůži. V dnešní pochmurné době a hlavně hodně hektické době, kde vládne pouze chaos a majetek, kde lidé řeší jen svoje blaho a je jim osud druhých lhostejný,je to jako balzám a pohlazení. Nějak člověk strádá v tomto spotřebitelském světě, kde vítězí jen majetek, peníze a vše je nastaveno tak, zda jsem lepší než-li Ti druzí. Člověk se rozhlídne kolem a je mu nějak smutno.
  Děkuji Vám,
  s přáním hezkého dne a trošku klidnějšího žití na tomto světě,
  Kalousová Renata

  1. Vážená paní. Velice si vážíme Vašeho poděkování a jsme rádi, že se Vám náš výrobek líbil. Vaše slova jsou pro nás o to cennější, protože přesně jak sama říkáte, žijeme v době, kdy spousta lidí myslí pouze na svůj blahobyt a osud druhých je jim takřka lhostejný. Žijeme tedy mnohdy v prostředí konzumní společnosti, která nás k tomu sama nutí, nicméně je volbou každého z nás, zda dokážeme druhým lidem kolem nás nabídnout také otevřenou mysl a otevřené srdce. Děkujeme, že jste se podílela na udržení pracovních příležitostí pro naše OZP. Když se rozhlédneme kolem, právě díky lidem, jako jste Vy, nemusí být vůbec nějak smutno ….:)

   Vlasta Cinová
   HelpGroup, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *